top of page

Smart Tech ürünlerini www.sonaxshop.com.tr online satış sitemizden satın alabilirsiniz.

smart-tech-YAĞMUR-KAYDIRICI-YATAY.jpg

Smart Tech Yağmur Kaydırıcı Su İtici Cam Kaplama

Ekran Resmi 2022-08-12 15.07.07.png

SMART TECH Cam Su İtici Kaplama, uygulandığı aracın ön ve yan cam ile ayna cam yüzeylerinde oluşturduğu transparan kaplama sayesinde, özellikle görüş alanının iyice daraldığı kasvetli havalarda veya gece sürüşlerinde, aniden başlayan kuvvetli yağışlarda camların maruz kaldığı yağmur suyu, sulu kar, kirli ve çamurlu su birikintilerini hızlı bir şekilde yüzeyden kaydırmak suretiyle sürücünün görüşünün engellenmesinin önüne geçer.

 

Yüzeye yapışan kar ve buzun temizlenmesini kolaylaştırır. Floropolimer içeren formülasyonu sayesinde, cam yüzeyinde çizikler oluşmadığı sürece, 10 aya kadar bakım ve koruma sağlar.

 

Dikkat: Kapsül kırıldıktan sonra derhal kullanın ya da 15 dakika içinde uygulayın. Boyalı Yüzeylerden Uzak Tutun: Damladığı takdirde nemli bir bezle silin.

 

Uygulama koşulları: Nemli, 4 C°’den daha soğuk ve 50 C°’den daha sıcak cam yüzeylerde uygulamayın. Ürün yalnızca dış cam yüzeyleri içindir.

aquapel_hero.webp

UYGULAMA

1. ADIM: Uygulanacak ön ve yan cam yüzeyleri, etkili bir cam temizleme sıvısı ile kir ve lekelerden iyice temizleyiniz ve kurulayınız.

 

2. ADIM: Kanatlı ampulü, cam yüzey üzerinde, keçeli yanı aşağı gelecek biçimde sıkı bir şekilde tutun. Ampul kırılıp da sıvı keçeye akana kadar iki kanadı birbirine doğru bastırın. İçindeki sıvı ile ıslanan tamponu hem dikey hem de yatay olarak cam yüzeyine uygulayın. Cam yüzeyin Smart Tech ile tamamen kaplandığından emin olun. Smart Tech, cam ile reaksiyona girdikçe boncuklanacaktır. Boncuklanma sağlanacak şekilde 5 dk bekletin. Mikrofiber bez veya havlu peçete ile uygulama yapılan yüzeyi iyice temizleyin.

 

3. ADIM: Uygulamayı bitirdikten sonra silecek bölgeleri gibi kritik görüş alanlarına ikinci kez bir kat daha uygulama yapılması önerilir. Son olarak cam yüzeyde kalan ürün fazlasını kuru bir bez ile silerek alın ve kullanılmış ampulü çöpe atın.

smarttech su itici ürün.jpg
Rain-X-Main-1280x720.jpg
Ekran Resmi 2022-08-12 15.06.41.png
bottom of page