top of page

Smart Tech ürünlerini www.sonaxshop.com.tr online satış sitemizden satın alabilirsiniz.

smart-tech-kil-clay-YATAY.jpg

Oto Kil

Aracın boya yüzeyine yapışan ve matlaşmasına neden olan fren-balata tozları, metalik parçacıklar, endüstriyel tozlar ve reçine gibi inatçı kir, toz ve parçacıkları mükemmel temizler, yüzeyin olağanüstü pürüzsüz olmasını sağlar. Cila ve parlatma işleminin ipeksi bir parlaklığa kavuşmasına zemin hazırlar. Kaydırıcı olarak sadece su kullanılması yeterlidir. Deterjan, yüzey aktif madde ve sabun içermez.

clay-bar-process-swirl-marks.jpg
Ekran Resmi 2021-06-21 12.44.53.jpg

UYGULAMA: Aracı iyice yıkayınız ve kurulayınız. Kili tek parça halinde kullanabileceğiniz gibi 4 parçaya bölerek de kullanabilirsiniz. Kilin uygulanacağı boya yüzeyini 60x60 cm alanlara bölmek suretiyle çalışınız. Uygulamadan önce kilin yapışmaması için yüzeyi iyice ıslatınız. Kile hafif basınç uygulayarak, alanda boş yer kalmayacak şekilde sağ-sol, yukarı-aşağı hareketlerle yüzeye sürterek iyice ovalayınız. Uygulama yapılan yüzeye dokunduğunuzda pürüzsüzlüğü hissedeceksiniz.

 

Uygulama esnasında kili tekrar tekrar yoğurup katlayarak çalışma yaptığınız yüzünün temiz kalmasına dikkat edin. Yumuşak bir Mikrofiber bez ile yüzeyi kurulayın. Yüzey cilalama işlemine hazırdır. Kili katlamakta ve çalışmakta zorlanıyorsanız sıcak suya batırın. Kil düşürüldüğünde tekrar kullanılmamalıdır.

 

Çocukların erişiminden uzak tutun.

bottom of page